Relacje Inwestorskie

Na niniejszej podstronie znajdą Państwo zawiadomienia publikowane przez SAMANA NOMAD CITY S.A. zgodnie z obowiązkiem informacyjnym przewidzianym przepisami Kodeksu Spółek Handlowych oraz niektórych innych ustaw.

Ogłoszenia

brak ogłoszeń

brak ogłoszeń

Zarząd spółki

Marek Zmysłowski
Prezes Zarządu
Współzałożyciel Jumia Travel (NYSE: JMIA), HotelOnline.co, Sunroof.se. były dyrektor w Rocket Internet, RTB House, Glovo, OLX.
Krzysztof Kochanowski
Wiceprezes Zarządu
Adwokat, współpracę z Klientami Biznesowymi prowadzi od czasów studiów. Z pasji do poznawania nietuzinkowych osób, specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców działających głównie na rynku nowych technologii oraz handlu internetowego.
Patrycja Kochanowska
Prokurent

Rada Nadzorcza

Kuba Igor Karliński
Członek Rady Nadzorczej
Partner zarządzający w Magmillon, polskiej grupie inwestycyjnej specjalizującej się w niespekulacyjnych projektach z branży nieruchomości o wysokim wzroście. Autor książki “Zarabiajmy na nieruchomościach”.
Radosław Cielicki
Członek Rady Nadzorczej
Przedsiębiorca z 20-letnim doświadczeniem jako dyrektor finansowy, zbudował i sprzedał swoją firmę księgową wiodącemu polskiemu bankowi.
Mateusz Sabak
Członek Rady Nadzorczej
Współzałożyciel i CEO RentPlanet, wiodącego polskiego operatora STR, wcześniej IR Manager w MCI Capital, czołowego polskiego funduszu PE, przedsiębiorca, entuzjasta prop-tech.

Walne zgromadzenia

 


17.04.2023 – Dokument OfertowyPobierz

17.04.2023 – Warunki Emisji Akcji – Pobierz21.11.2022 – statut spółkiPobierz


Skontaktuj się z nami

SAMANA NOMAD CITY SPÓŁKA AKCYJNA

ul. Bursztynowe Wzgórza 9A,
80-180 Jankowo Gdańskie

sąd rejestrowy:
Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku,
KRS: 0001013785,
REGON: 524387200,
NIP: 6040236841,

kapitał zakładowy: 100.000,00 PLN    Operatorem Strony https://samana-group.net/invest-in-nomad-city/ jest spółka pod firmą:

    SAMANA NOMAD CITY SPÓŁKA AKCYJNA, która jest częścią HOLDINGU SAMANA GROUP.